Úvod » REGATY » Svetlomodrá regata s kvetinovým vzorom + vreckovka


        

Svetlomodrá regata s kvetinovým vzorom + vreckovka

skladom

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: rg027
Bežná cena 38,90 €
Naša cena bez DPH: 21,40 €
Naša cena s DPH (21 %):
25,90 €

Svetlomodrá regata s kvetinovým vzorom je vyrobená z kvalitného 100% polyesteru. Sada obsahuje vreckovku v rovnakej farbe ako regata.


Čo je regata?


Regata je druh kravaty, býva označovaná tiež ako anglická kravata. Hodí sa pre slávnostnejšie príležitosti, ako sú oslavy a predovšetkým svadby. Regata skvele vyniká v kombinácii s vreckovkou rovnakého vzoru, ktorý dostanete na našom internetovom obchode zadarmo. Tento typ kravaty vkusne odlíši ženícha od ostatných svadobčanov.
Naše regaty majú už uviazaný uzol, ktorý nejde rozviazať. Regata má jednoduché zapínanie na gumičku, ktorá sa skryje pod golier košele. Odpadá, tak kontrolovaní a večné upravovanie uzla kravaty.
Ak chcete, eleganciu ženícha dostať do dokonalosti môžete k regate doobjednať aj vestičku s rovnakým vzorom. Tieto vesty nemáme vystavenej na našom eshope, ale radi Vám aktuálnu ponuku zašleme emailom. Viac informácií na našom emailu: info@kravaty-exclusive.sk. Tento kontakt použite aj v prípade dotazu na väčšie množstvo regát. Pro více vzorů regat použijte také tento kontakt.

 

Bíla regata s vestičkou Smetanová regata s vestičkou